Hydrantové systémy s tvarově stálou hadicí


img-0206-01

D 25

Skříň je vyrobena z ocelového plechu. Navíjecí buben s tvarově stálou hadicí je uchycen na výklopném rameni. Přívod vody středem umožňuje zavodnění celého systému pomocí otevření kulového ventilu. Odvinutím potřebné délky hadice z bubnu a otočením koncovky sprchové proudnice začne dodávka vody do prostoru požáru. Požární hadice D 25 PES - R Stabil se dodává v délkách 20 a 30 m. Proudnice s průměrem 10 mm je vyrobena z plastu a umožňuje plynulý přechod z pozice zavřeno přes sprchový režim až do pozice otevřeno. Přední kryt skříně je proveden z předřezané průhledné plastové desky tloušťky 3 mm s UV filtrem. Jeho váha je 25 kg nebo 30 kg (pro 30 m hadice).

img-0206-02

HN - A


Systém se stálotvarou hadicí D 25 o rozměrech:
  • 660 x 660 x 220 mm - při délce hadice 20 m
  • 660 x 660 x 240 mm - při délce hadice 30 m

Proudnice s průměrem 10 mm (resp. 7 mm) je vyrobena z platu a umožňuje plynulý přechod z pozice zavřeno přes sprchový režim až do pozice otevřeno.
Provedení čelního krytu je plechové nebo s bezpečnostním sklem.
Je určen pro instalaci na zeď příp. jiné svislé konstrukce.

HN - B


  • Systém se stálotvarou hadicí D 25 s jednotným rozměrem pro obě délky hadic 660 x 660 x 240.
  • Proudnice s průměrem 10 mm (resp. 7 mm) je vyrobena z plastu a umožňuje plynulý přechod z pozice zavřeno přes sprchový režim až do pozice otevřeno.
  • Je určen pro instalaci ve výklenku ve zdi.

HN - C


  • Samostatný systém bez skříně se stálotvarou hadicí.
  • Jeho průměr je 540 mm a hloubka je 200 mm.
  • Proudnice s průměrem 10 mm (resp. 7 mm) je vyrobena z plastu a umožňuje plynulý přechod z pozice zavřeno přes sprchový režim až do pozice otevřeno.
  • Je určen pro instalaci na svislé konstrukci.

Fatal error: Uncaught exception 'RuntimeException' with message 'DirectoryIterator::__construct(kamera/) [<a href='directoryiterator.--construct'>directoryiterator.--construct</a>]: failed to open dir: No such file or directory' in /web/htdocs1/hasmaneu/home/www/GlobalFunctions.class.php:41 Stack trace: #0 /web/htdocs1/hasmaneu/home/www/GlobalFunctions.class.php(41): DirectoryIterator->__construct('kamera/') #1 /web/htdocs1/hasmaneu/home/www/GlobalFunctions.class.php(15): GlobalFunctions->deleteCameraFiles() #2 /web/htdocs1/hasmaneu/home/www/index.php(9): GlobalFunctions->GlobalFunctions() #3 {main} thrown in /web/htdocs1/hasmaneu/home/www/GlobalFunctions.class.php on line 41