Pěnové hasíci přístroje


přístroje na bázi vody
img-0203-01

Typ VP6TNC/P

Přístroj tvoří nádoba z nerezového plechu naplněná 6 litry hasiva (směs vody a pěnidla – 3% AFFF) pod stálým tlakem výtlačného prostředku. Hodnotu tlaku trvale ukazuje manometr umístěný v tělese pákového ventilu. Na dně nádoby je přístroj vybaven plastovou patkou, která zajišťuje vyšší stabilitu stojícího přístroje a umožňuje vhodné uložení hadice.

Množství náplně: 6 l
Teplotní funkční rozsah: 0 až +60 °C
Doba činnosti: 12 s
Celková hmotnost: 10 kg
Rozměry: průměr: 150 mm
výška: cca 570 mm
Minimální hasicí účinek: 8A/113B
UPOZORNĚNÍ:
nepoužívat k hašení elektrických zařízení pod napětím.
Tento přístroj je možné objednat také bez plastové patky na dně pod typovým označením VP6TNC.
img-0203-02

Typ VP9TNC/P

Přístroj tvoří nádoba z nerezového plechu naplněná 9 litry hasiva (směs vody a pěnidla – 3% AFFF) pod stálým tlakem výtlačného prostředku. Hodnotu tlaku trvale ukazuje manometr umístěný v tělese pákového ventilu. Na dně nádoby je přístroj vybaven plastovou patkou, která zajišťuje vyšší stabilitu stojícího přístroje a umožňuje vhodné uložení hadice.

Množství náplně: 9 l
Teplotní funkční rozsah: 0 až +60 °C
Doba činnosti: 15 s
Celková hmotnost: 15 kg
Rozměry: průměr: 180 mm
výška: cca 630 mm
Minimální hasicí účinek: 13A/183B
UPOZORNĚNÍ:
nepoužívat k hašení elektrických zařízení pod napětím.
Tento přístroj je možné objednat také bez plastové patky na dně pod typovým označením VP9TNC.
Pojízdný pěnový hasicí přístroj VP50Te

Fatal error: Uncaught exception 'RuntimeException' with message 'DirectoryIterator::__construct(kamera/) [<a href='directoryiterator.--construct'>directoryiterator.--construct</a>]: failed to open dir: No such file or directory' in /web/htdocs1/hasmaneu/home/www/GlobalFunctions.class.php:41 Stack trace: #0 /web/htdocs1/hasmaneu/home/www/GlobalFunctions.class.php(41): DirectoryIterator->__construct('kamera/') #1 /web/htdocs1/hasmaneu/home/www/GlobalFunctions.class.php(15): GlobalFunctions->deleteCameraFiles() #2 /web/htdocs1/hasmaneu/home/www/index.php(9): GlobalFunctions->GlobalFunctions() #3 {main} thrown in /web/htdocs1/hasmaneu/home/www/GlobalFunctions.class.php on line 41